Dołącz do naszej grupy! Nasz Discord
Aktualizacje Newsy Nowa zawartość Reworki

Rework Sylvanas – znamy szczegóły!

Rework Sylvanas właśnie został zaprezentowany! Zobaczcie jej zmiany w umiejętnościach!

Jakie zmiany otrzymała bohaterka?

  • Cecha została zmieniona – teraz ataki podstawowe nakładają na przeciwników ładunki Klątwy Banshee. Kiedy przeciwnicy mają na sobie 3 takie, Sylvanas zadaje im większe obrażenia. W dodatku, może ona aktywować swoją cechę, żeby przez pewien czas ogłuszać swoimi atakami wieże, najemników, stronników.
  • Dziesiątkujący Ostrzał (Q) nie ma już osobnych ładunków. Teraz po użyciu, wystrzeli ona 5 strzał biorąc za priorytet najpierw bohaterów.
  • Sztylet Cienia (W) nie roznosi się już automatycznie. Teraz efekt rozprzestrzenia się po atakach Królowej Banshee w cel użycia tej zdolności.
  • Kontrola Umysłu (R2) jest teraz skillshotem. Po trafieniu bohatera, jest on wyciszony i spowolniony. W dodatku, przez krótki czas zmierza w stronę Mrocznej Pani Porzuconych.

Zmiany pozwolą Królowej Banshee lepiej sprawować się w walkach drużynowych. Pomimo tego, bohaterka zachowa swoją charakterystyczną dominację na alei.

 

Warto obejrzeć filmik prezentujący zmiany postaci:

Kiedy rework Sylvanas wejdzie na nasze serwery?

Rework wprowadzony zostanie na serwery PST 3.12.2018 (poniedziałek), a na nasze serwery zagości 12.12.2018 (za dwa tygodnie w środę).

Wezwanie do bohaterów!

Bohaterze przemierzający Nexus. Tutaj możesz odpocząć, zebrać siły i dowiedzieć się czegoś przed kolejnymi potyczkami, więc przywiąż swój Kamień Powrotu do tego miejsca! Wykonaj też następujące questy, by być na bieżąco!

Dzięki temu masz pewność, że nie przegapisz niczego co ważne w Nexusie!

zvr
Twoja reakcja

keramles

Hej! Jestem Marek (chyba oczywiste czytając mój nick od tyłu :p), niedawno zawitałem na stronę i się wszystkiego uczę, ale mam nadzieję, że zostanę na dłużej.