Dołącz do naszej grupy! Nasz Discord
Aktualizacje Newsy Nowa zawartość Reworki

Rework Zszywańca – znamy szczegóły!

Rework Zszywańca właśnie został zapowiedziany! Zobaczcie jego zmiany w umiejętnościach!

Jakie zmiany otrzymał bohater?

 

Wstrętny gaz (Cecha) – Zszywaniec od teraz nie rozprzestrzenia gazu otrzymując obrażenia. Zamiast tego, jego ataki podstawowe zarażają swój cel oraz obszar wokół niego. Ciągłe ataki zwiększają czas działania tego efektu.

Hak (Q) – Zmniejszono zasięg umiejętności.

Łomot (W) – Od teraz spowalnia. Kiedy Zszywaniec trafi przeciwników którzy są blisko niego, zada większe obrażenia oraz efekt spowolnienia będzie silniejszy.

Zmiany pozwolą Zszywie na większy impakt po użyciu Haka (Q). W dodatku, spowolnienie na umiejętności Łomot (W) pomoże w zabiciu przeciwnika po trafieniu go swoim Q.

 

W związku z osłabieniem Haka (Q), otrzymał on wiele talentów skupiających się właśnie na tej umiejętności. Nie znamy jednak większych szczegółów w tym temacie oprócz ich krótkiego przedstawienia na filmiku prezentującym zmiany.

Kiedy rework Zszywańca wejdzie na nasze serwery?

Rework wprowadzony zostanie na serwery PST 3.12.2018 (poniedziałek), a na nasze serwery zagości 12.12.2018 (za dwa tygodnie w środę).

Serwer testowy PST – wszystko co musisz o nim wiedzieć!

Wezwanie do bohaterów!

Bohaterze przemierzający Nexus. Tutaj możesz odpocząć, zebrać siły i dowiedzieć się czegoś przed kolejnymi potyczkami, więc przywiąż swój Kamień Powrotu do tego miejsca! Wykonaj też następujące questy, by być na bieżąco!

Dzięki temu masz pewność, że nie przegapisz niczego co ważne w Nexusie!

zvr
Twoja reakcja

keramles

Hej! Jestem Marek (chyba oczywiste czytając mój nick od tyłu :p), niedawno zawitałem na stronę i się wszystkiego uczę, ale mam nadzieję, że zostanę na dłużej.