Dołącz do naszej grupy! Nasz Discord
Bohaterowie O grze

Rzeźnik – Opis bohatera

Rzeźnik

Podstawowe informacje

Wycinacz Mięsa

Odgłosy cięcia i siekania odbijały się echem od ścian katedry. Książę Aidan zapuszczał się coraz głębiej w czeluści starodawnej budowli, a upiorne dźwięki wzmagały się z każdym krokiem. Nie dało się usłyszeć żadnych krzyków – jedynie odgłos stali raz po raz wrzynającej się w mięso…
 • Cena: 7 000 złota/625 klejnotów

Klasyfikacja

 • Rola: Zabojca
 • Rodzaj ataków: Walczący wręcz
 • Zadania w grze: Sololaner, Bruiser, Lategame Carry

Statystyki

 • Zdrowie: 2154+ 4,5%/poziom
 • Regeneracja zdrowia: 4.4882+ 4,5%/poziom
 • Mana: 500 + 4%/poziom
 • Regeneracja many: 3 + 4%/poziom
 • Obrażenia od ataków podstawowych: 130+ 4%/poziom
 • Prędkość ataku: 1,11
 • Zasięg ataku podstawowego: 1,5

Umiejętności

Cecha – Świeże Mięso/Fresh Meat

Pobliscy wrodzy stronnicy upuszczają w chwili śmierci 1 szt. Świeżego Mięsa, a wrodzy bohaterowie upuszczają 20 szt. Świeżego Mięsa. Zbieranie go zapewnia premię 0.5 pkt. do obrażeń od ataku za każdą sztukę. Rzeźnik traci w chwili śmierci 15 szt. mięsa.
 • Zadanie: Zbierz 200 szt. Świeżego Mięsa.
 • Nagroda: Rzeźnik zyskuje premie: 125 pkt. do obrażeń od ataku oraz 25% do szybkości ataku. Bohaterowie nadal upuszczają 10 szt. Świeżego Mięsa. Stronnicy nie upuszczają już mięsa, a Rzeźnik nie traci już go w chwili śmierci.

Q – Okaleczenie/Hamstring

Zadajesz wrogom 110 + 4%/poziom obrażeń i spowalniasz ich o 50%. Efekt ten zanika w ciągu 2 sek. Twój kolejny atak podstawowy zostaje wykonany natychmiast.

Czas odnowienia: 4 sekundy

Koszt: 40 many

W – Piętno Rzeźnika/Butcher’s Brand

Rzeźnik zadaje przeciwnikowi 37 + 4%/poziom obrażeń i piętnuje go na 4 sek.
Ataki podstawowe Rzeźnika wymierzone w tego wroga przywracają mu równowartość 75% zadanych obrażeń. Ataki podstawowe wymierzone w napiętnowanych bohaterów leczą z podwójną skutecznością i wydłużają czas działania Piętna Rzeźnika o 0,5 sek.

Czas odnowienia: 14 sekund

Koszt: 65 many

E – Ruthless Onslaught/Ruthless Onslaught

Szarżujesz na wroga, zyskując nieustępliwość oraz zwiększoną szybkość ruchu. Jeśli dosięgniesz celu, zostaje on ogłuszony na 1 sek. i otrzymuje 119 + 4%/poziom obrażeń.

Czas odnowienia:  15 sekund

Koszt: 55 many

Umiejętności bohaterskie

R1 – Żar z Pieca/Furnace Blast

Po upływie 3 sek. buchają wokół ciebie płomienie, które zadają wrogom 500 + 4%/poziom obrażeń. Może zostać użyty w czasie działania Druzgocącego Natarcia.

Czas odnowienia: 60 sekund

Koszt: 75 many

R2 – Owce na Rzeź/Lamb to the Slaughter

Ciskasz palem, który po upływie 1 sek. przyczepia się do najbliższego wrogiego bohatera. Powoduje to zadanie 171 + 4%/poziom obrażeń, przykucie wroga do pala i wyciszenie go na 3 sek.

Czas odnowienia: 90 sekund

Koszt: 75 many

Filmy

Bohaterowie Nexusa: Rzeźnik

Prezentacja postaci: Rzeźnik

Wezwanie do bohaterów!

Bohaterze przemierzający Nexus. Tutaj możesz odpocząć, zebrać siły i dowiedzieć się czegoś przed kolejnymi potyczkami, więc przywiąż swój Kamień Powrotu do tego miejsca! Wykonaj też następujące questy, by być na bieżąco!

 1. Dzięki temu masz pewność, że nie przegapisz niczego co ważne w Nexusie!
zvr
Twoja reakcja

Karashy

Fan HotS-a, który od października 2015 roku działa w Polskiej społeczności, oferując jej nieprzerwanie najświeższe informacje, ciekawe materiały poradnikowe oraz publicystyczne.