Dołącz do naszej grupy! Nasz Discord
Newsy

Shardsy do kupienia normalnie w grze?

W plikach na serwerze PST znaleziono informację mówiącą o możliwości kupowania shardsów bezpośrednio w sklepie.

Shardsy będą prawdopodobnie do kupienia w sklepie

Wczoraj na reddicie pojawiła się informacja, że w plikach gry (w wersji PST) znaleziono linijki kodu, które mówią o „bundlach” czyli zestawach shardsów do kupienia.

Według screenów będzie to pięć różnych zestawów. Od najmniejszego 1 do największego 52. Nie wiadomo jeszcze czym dokładnie będziemy płacić. Czy klejnotami czy złotem. Jednakże znając Blizzarda będą to standardowo klejnoty.

We wpisie pojawia się również informacja, że za kupno zestawów będą dodawane dodatkowo bonusowe skrzynki. 

Takie cuda niestety nie w Polsce

Wszystko wygląda przecudnie, jednak komentarze jak i sam twórca posta zaznaczają, że taka opcja może wystąpić tylko w konkretnych krajach. Wiele państw takich jak Belgia zakazała w grach Loot Boxów. dlatego Blizzard stara się znaleźć inne rozwiązanie.

Taka sama sytuacja miała miejsce w Heartstone, gdzie Zamieć wprowadziła możliwość kupowania Arcane Dustu normalnie w sklepie.

Źródło: link

Może to wejść wraz ze zmianami, które widzieliśmy na Blizzconie. Na razie musimy zadowolić się Orfeą

Wezwanie do bohaterów!

Bohaterze przemierzający Nexus. Tutaj możesz odpocząć, zebrać siły i dowiedzieć się czegoś przed kolejnymi potyczkami, więc przywiąż swój Kamień Powrotu do tego miejsca! Wykonaj też następujące questy, by być na bieżąco!

Dzięki temu masz pewność, że nie przegapisz niczego co ważne w Nexusie!

 

zvr
Twoja reakcja

Victrim

Student 5 roku dziennikarstwa na UW. Moją pasją są gry i fantastyka.
Gram głównie w dwie gry w tym w HOTS. Postanowiłem wziąć się za warsztat dziennikarza i coś niecoś zrobić dla siebie i społeczności.