Dołącz do naszej grupy! Nasz Discord

Jak zachować stymulator w skrzynce?

Otwierając skrzynki, często możemy natrafić na stymulator. Niemniej jednak, czasem jest to pod koniec naszej rozgrywki na dzień, więc tracimy tylko czas bonusowego expa. Jak temu zapobiec?

Od wprowadzenia HotS 2.0 wraz ze skrzynkami minęło dużo czasu. Mimo tego, mało osób wie, że można zachować zawartość lootboxa za pomocą… profilu gracza! W ten sposób, możemy przechować min. stymulator, aby aktywować go wtedy, kiedy będziemy mieli na to ochotę!

Krok 1:

Otwórz interesującą cie zawartość, jak np. stymulator, bohater.

Skrzynka, którą chcemy zachować na później.

Krok 2:

Przejdź do zakładki twojego profilu za pomocą prawego przycisku myszy na twój portret.

Krok 3:

Kliknij na zakładkę bohatera, a następnie „pokaż w kolekcji”. Wtedy gra przeniesie Cię do kolekcji, bez dodawania łupów ze skrzynki do twojego konta.

Krok 4:

Otwórz ponownie skrzynkę kiedy będziesz chciał zdobyć chomikowane przedmioty.

Zawartość skrzyni będzie zawsze taka sama.

Niestety jeśli potem będziemy chcieli otworzyć nowe skrzynki, to warto się powstrzymać, ponieważ najpierw otrzymamy przedmioty z zachowanej skrzyni.

Oczywiście można to zrobić jeszcze za pomocą wyłączenia gry, ale ten sposób jest najszybszy jeżeli chcemy zagrać „jeszcze jedną partyjkę”.

Artykuł na podstawie filmiku twórcy NotParadox:

Dajcie znać, czy wiedzieliście o tym tricku!

Wezwanie do bohaterów!

Bohaterze przemierzający Nexus. Tutaj możesz odpocząć, zebrać siły i dowiedzieć się czegoś przed kolejnymi potyczkami, więc przywiąż swój Kamień Powrotu do tego miejsca! Wykonaj też następujące questy, by być na bieżąco!

Dzięki temu masz pewność, że nie przegapisz niczego co ważne w Nexusie!

zvr
Twoja reakcja

keramles

Hej! Jestem Marek (chyba oczywiste czytając mój nick od tyłu :p), niedawno zawitałem na stronę i się wszystkiego uczę, ale mam nadzieję, że zostanę na dłużej.