Dołącz do naszej grupy! Nasz Discord

Wesprzyj nas

Przychylność Władców Nexusa nie jest dana na stałe! Czasami trzeba urządzić ucztę dla nich… i dla bohaterów! W tym przypadku potrzebujemy Waszej pomocy i wsparcia. Bez nich nie będziemy mogli tworzyć najlepszej społeczności Heroes of the Storm w Polsce!

Swoje wsparcie możecie okazać na wiele różnych sposobów! Dzięki nim zdobędziemy daniny dla Władcy Kruków, który stał się niebezpieczny ostatnimi czasy!

Udostępnijcie nasze materiały!

Znaleźliście u nas coś ciekawego? Nie lękajcie się naszego tekstu wysłać znajomym! To bardzo się dla nas liczy, ponieważ każdy fan jest dla nas niezmiernie ważny! Jeżeli będzie Was wystarczająco dużo to przywołamy prawdziwego POGROMCĘ!

Odwiedźcie nas też w naszych mediach społecznościowych i kliknijcie w dzwoneczek. Dzięki temu będziecie mieli pewność, że wrócicie po najświeższe materiały i najlepsze poradniki!

Wyłączcie Ad-blocka

Reklamy na naszej stronie nie gryzą i nie rzucają się w oczy. No dobra, czasami jakaś zakradnie się między wiersze! Jednak nie spowalniają strony, nie wprowadzają robaczków, a na są bardzo pożyteczne – dają nam monety, którymi potem możemy przebłagać Czarnosercego!

Zatoka Czarnosercego jest najprawdopodobniej najmniej spodziewaną mapą w stawce turniejowej