Dołącz do naszej grupy! Nasz Discord
Aktualizacje Newsy

Rework Sylvanas, Zszywańca i wiele więcej już live!

W dniu dzisiejszym, do gry weszła nowa aktualizacja zawierająca min. nowe wydarzenie, reworki Sylvanas i Zszywańca. Aby się w niej nie zgubić, przedstawiony zostanie tutaj skrót zmian.

Nowe wydarzenie – Świat Zabawek

Do gry zawitało nowe wydarzenie będące zamiennikiem Zimowej Uczty. Dołączcie do Dzieciaka i wykonujcie misje by zdobyć wspaniałe skórki przedstawiające bohaterów jako zabawki!

Zabawki, zabawki, zabawki! Zapowiedź eventu w HotS!

Modyfikacja na Odlewni Volskaya Industries

W celu uniknięcia sytuacji, w których Orfea niszczy Protektora Trygław jedną umiejętnością, wprowadzono zmianę: otrzymywanie obrażeń nie anuluje wchodzenia do Protektora Trygława.

UWAGA: Zmiana wejdzie do gry dopiero 19.12, więc zalecamy banowanie Orfei na tej mapie do tego czasu!

Orfea potrafi zniszczyć Protektora Trygław 1 skillem!

Zmiany w pancerzu

Wprowadzono modyfikacje w pancerzu – dodano nowe efekty wizualne w celu zwiększenia przejrzystości oraz od teraz pancerz nie kumuluje się.

Zmiany w pancerzu

Rework Sylvanas

Sylvanas, Królowa Banshee otrzymała liczne zmiany w zdolnościach bazowych oraz drzewku talentów. Teraz będzie bardziej przypominała dystansowego zabójcę, który z łatwością zdominuje aleję i przyda się w walkach drużynowych.

Rework Sylvanas – znamy szczegóły!

Rework Zszywańca

Zszywaniec otrzymał duże zmiany – jego Hak (Q) ma mniejszy zasięg, Łomot (W) spowalnia, a ataki podstawowe rozprzestrzeniają Wstrętny Gaz (cecha). Wszystko w celu zwiększenia impaktu jaki daje ten bohater po użyciu Haka (Q).

Rework Zszywańca – znamy szczegóły!

Zmiany w doświadczeniu oraz katapulty

Zdobywanie doświadczenia zostaje zmienione: od teraz nie dostajemy tego zasobu po zniszczeniu fortu/twierdzy, pasywnie zdobywany exp zostaje zwiększony, a pokonanie najemników w ich obozie zapewni nam 100% więcej doświadczenia.

Wprowadzono również ważną zmianę której nie było na serwerze testowym: Zniszczenie fortu lub twierdzy zapewnia teraz kumulującą się 20% premię do pasywnie zdobywanego doświadczenia.

Jeśli zaś chodzi o katapulty, to po zniszczeniu fortu otrzymujemy jedną taką co 3 falę stronników. Za zburzenie twierdzy, katapulta pojawia się co falę minionów, czyli tak jak było zawsze.

Zmiany w Nexusie: zdobywanie doświadczenia + katapulty

Wspomaganie kursora

Od teraz w opcjach możemy zaznaczyć coś takiego jak „wspomaganie kursora”. Dzięki temu, pojawi się mały celownik, przez co nie zgubimy go w walkach drużynowych.

Nowa opcja w grze: śledzenie kursora

Koniecznie dajcie znać co sądzicie o zmianach!

Wezwanie do bohaterów!

Bohaterze przemierzający Nexus. Tutaj możesz odpocząć, zebrać siły i dowiedzieć się czegoś przed kolejnymi potyczkami, więc przywiąż swój Kamień Powrotu do tego miejsca! Wykonaj też następujące questy, by być na bieżąco!

Dzięki temu masz pewność, że nie przegapisz niczego co ważne w Nexusie!

zvr
Twoja reakcja

keramles

Hej! Jestem Marek (chyba oczywiste czytając mój nick od tyłu :p), niedawno zawitałem na stronę i się wszystkiego uczę, ale mam nadzieję, że zostanę na dłużej.